EPC 105

EPC 105

Миючий кислотний реагент для мембран зворотного осмосу
Виробник: ТОВ «ЕКОПЮР»
ТУ:У 20.5-39373144-001:2021 від 24.03.2021
Характеристики продукта
  • Група: Реагенти для систем зворотного осмосу
  • Зовнішній вигляд: рідина від безбарвного до бурштинового кольору
  • Активні речовини: органічні кислоти
  • Щільність, кг/л: 1,10 - 1,35
  • pH: ˂ 4,0
  • T замерзання, °C: -10
  • CAS №: 77-92-9
Умови постачання / оплати
  • Упаковка: пласт. бочки
  • Об `єм: 20, 60, 200, 1000 л
  • Мінімальне замовлення: 20 л
  • Термін постачання: від 2 до 14 днів
  • Умови поставки: договірні
  • Умови оплати: обговорюються

Призначення

Навіть при нормальному режимі експлуатації зворотньоосмотичних установок, мембрани можуть забруднюватись та частково втрачати свої властивості. Причиною цього можуть бути мінеральні солі, особливо солі твердості та заліза, біологічні субстанції, колоїдні частинки, нерозчинені органічні сполуки.

ЕРС™ 105 – концентрований продукт, призначений для очищення мембран від мінеральних, кальцієво-залізистих відкладень.

Властивості

ЕРС™ 105 - кислотний концентрат, основу якого складають органічні кислоти, фосфонати.

ЕРС™ 105 очищає пори мембран від мінеральних відкладень, викликаних карбонатами та сульфатами кальцію, магнію, барію, стронцію, заліза, повертаючи їм працездатність, пружність та високу продуктивність. Забезпечує тривалий термін служби зворотноосмотичних установок та знижує витрати на їх обслуговування.

Рекомендації щодо дозування

Показником необхідності промивання є зниження продуктивності установки більш ніж на 10% і збільшення перепаду тиску на вході та виході більш ніж на 15%.

ЕРС™ 105 - це концентрований продукт, який необхідно розбавити перміатом 1 до 20 (при великому забрудненні мембран - 1 до 10). Якщо рН миючого розчину нижче 2,0 або рівня, що рекомендується виробником мембран, необхідно провести корекцію рН водним розчином лугу або лужним концентратом ЕРС™ 104.

Робочий розчин готується у спеціальній ємності (поліпропілен, скловолокно), промивання здійснюється за допомогою корозійно-стійкого циркуляційного насосу. Циркуляція миючого розчину проводиться протягом (1 - 24) годин, в окремих випадках рекомендується попереднє замочування мембран на кілька годин. Температура миючого розчину має не перевищувати 40ºС.

За наявності підозр на відкладення біоорганічного характеру перед кислотним промиванням може бути необхідне лужне промивання концентратом ЕРС™ 104.

При промиванні мембран установок ультрафільтрації використовується концентрат без розведення.

Рекомендації щодо дозування, а також підбір оптимального водно-хімічного режиму здійснюють спеціалісти ТОВ «Екопюр».

Copyrights ©2016-2022 ECOPURE

Залишіть Ваші контактні дані, і ми обов'язково зв'яжемося з Вами!

Передзвоніть мені